Servis a oprava iPhone 4s | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
 
 

Servis iPhone 4S

 

Koľko stojí oprava vášho iPhone 4S? Cena opravy závisí od toho, či ide o jednoduchší úkon, alebo musíme prísť na koreň nejakej záhade. Najčastejšie dôvody na opravu iPhone 4S sú nehody a pády. Problémy spôsobuje aj prašné alebo príliš vlhké prostredie. No niekedy ani neviete prečo a zariadenie prestane fungovať tak, ako má.

 

Nefunkčná wifi, problémy s kamerou, nefunkčné tlačidlá. Váš iPhone sa zrazu sám od seba vypína alebo sa už ani nechce zapnúť. Je množstvo situácií, kedy vám vieme pomôcť.

 

Oprava iPhone displeja alebo krytu: Máte pokazený, prasknutý či úplne rozbitý displej alebo zadný kryt? Nereaguje vám dotyková plocha? Nasleduje expresná oprava alebo výmena skla iPhone 4S, prípadne nasadenie nového krytu.

 

Problémy s nabíjaním či batériou: Možno sa váš iPhone nechce nabíjať. Možno máte slabú batériu, ktorá sa príliš rýchlo vybije. V takomto prípade jednoducho buď opravíme nabíjací konektor, alebo vymeníme pokazenú batériu.

 

Pokazené audio: Môže sa stať, že počas vašich hovorov slabo počujete druhú stranu, alebo ona počuje slabo vás. Najskôr slúchadlo a mikrofón prečistíme. Ak to nepomôže, vymeníme chybný komponent a zvuk bude znovu čistý. Hapruje vám audio konektor pre slúchadlá? Aj s tým si poradíme.

 

Výmena tlačidiel: V prípade pokazených tlačidiel zapínania či hlasitosti, naši technici nefunkčné tlačidlo vymenia a bez problémov pracuje ako nové.

 

Nižšie nájdete najbežnejšie opravy, ktoré realizujeme pri iPhone 4S. Všetky uvedené ceny opráv sú konečné, vrátane originálnych náhradných dielov od Apple a ich výmeny za poškodené súčiastky. Máte záujem o expresnú opravu? Kontaktujte nás na 0907 615 888.

 
 
Ceny opráv zariadenia iPhone 4S

Rozbitý displej

44€

Nereaguje na dotyk

44€

Tlačidlo zapínania

30€

Nabíjací konektor

25€

Slúchadlo

25€

Mikrofón

25€

Zadný kryt

20€

Batéria

25€

Sim čítač

info

Zadná kamera

25€

Predná kamera

25€

Reproduktor

25€

Tlačidlo hlasitosti

25€

Oxidácia -prečistenie

20-40€

Vibrovanie

25€

Nefunkčné WiFi iPhone

35€

Diagnostika

0€

Stredové tlačidlo

25€

Prehratie softvéru

15€

Vypadáva signál

info

Stredný kryt

40€

Záloha dát

od 15€

USB konektor

25€

Audio Jack konektor

25€

 

 
 
 
 

Ako ochrániť váš mobil pred ďalším poškodením?

Keďže je telefón po našom zákroku opäť ako nový, myslite na to, ako ho ochrániť pred ďalšími pádmi a škrabancami. Kvalitné obaly na iPhone, ako sú napr. Spigen, dokonale obrnia jeho zadný kryt. Ochranné sklo na iPhone sa zase postará o displej. Hoci by sme vás znovu radi videli, boli by sme oveľa radšej, ak by ste už ďalšiu opravu nepotrebovali. :)