Servis a oprava iPhone 5 | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
 
 

Servis iPhone 5

 

Koľko stojí oprava vášho iPhone 5? Cena opravy závisí od toho, či ide o jednoduchší úkon, alebo musíme prísť na koreň nejakej záhade. Najčastejšie dôvody na opravu iPhone 5 sú nehody a pády. Problémy spôsobuje aj prašné alebo príliš vlhké prostredie. No niekedy ani neviete prečo a zariadenie prestane fungovať tak, ako má.

 

Nefunkčná wifi, problémy s kamerou, nefunkčné tlačidlá. Váš iPhone sa zrazu sám od seba vypína alebo sa už ani nechce zapnúť. Je množstvo situácií, kedy vám vieme pomôcť.

 

Oprava iPhone displeja alebo krytu: Máte pokazený, prasknutý či úplne rozbitý displej alebo zadný kryt? Nereaguje vám dotyková plocha? Nasleduje expresná oprava alebo výmena skla iPhone 5, prípadne nasadenie nového krytu.

Cena 40 EUR prasknutá dotyková plocha- zobrazovacia jednotka stále funkčná bez poškodenia

Cena 48 EUR v prípade, že zobrazovacia jednotka je nefunkčná (poškodená ako napr. displej zle zobrazuje – preblikuje, zobrazuje čiary, žlté a iné fľaky na LCD) a rovnako pri neoriginálnom náhradnom LCD displeji

 

CENY OPRÁV SÚ KONEČNÉ VRÁTANE PRÁCE A DPH.

 

Problémy s nabíjaním či batériou: Možno sa váš iPhone nechce nabíjať. Možno máte slabú batériu, ktorá sa príliš rýchlo vybije. V takomto prípade jednoducho buď opravíme nabíjací konektor, alebo vymeníme pokazenú batériu.

 

Pokazené audio: Môže sa stať, že počas vašich hovorov slabo počujete druhú stranu, alebo ona počuje slabo vás. Najskôr slúchadlo a mikrofón prečistíme. Ak to nepomôže, vymeníme chybný komponent a zvuk bude znovu čistý. Hapruje vám audio konektor pre slúchadlá? Aj s tým si poradíme.

 

Výmena tlačidiel: V prípade pokazených tlačidiel zapínania či hlasitosti, naši technici nefunkčné tlačidlo vymenia a bez problémov pracuje ako nové.

 

Nižšie nájdete najbežnejšie opravy, ktoré realizujeme pri iPhone 5. Všetky uvedené ceny opráv sú konečné, vrátane originálnych náhradných dielov od Apple a ich výmeny za poškodené súčiastky. Máte záujem o expresnú opravu? Kontaktujte nás na 0907 615 888.

 
 
Ceny opráv zariadenia iPhone 5

Prasknutá dotyková plocha

40€

Výmena LCD displeja s dotykovou plochou

48€

Tlačidlo zapínania

30€

Nabíjací konektor

25€

Slúchadlo

25€

Mikrofón

30€

Zadný kryt

65€

Batéria

25€

Sim čítač

info

Zadná kamera

30€

Predná kamera

25€

Reproduktor

30€

Tlačidlo hlasitosti

30€

Oxidácia -prečistenie

20-40€

Vibrovanie

25€

Nefunkčné Wi:Fi

40€

Diagnostika

0€

Stredové tlačidlo

20€

Prehratie softvéru

15€

Vypadáva signál

info

Stredný kryt

info

Záloha dát

od 15€

USB konektor

25€

Audio Jack konektor

25€

 

 
 
 
 

Ako ochrániť váš mobil pred ďalším poškodením?

Keďže je telefón po našom zákroku opäť ako nový, myslite na to, ako ho ochrániť pred ďalšími pádmi a škrabancami. Kvalitné obaly na iPhone, ako sú napr. Spigen, dokonale obrnia jeho zadný kryt. Ochranné sklo na iPhone sa zase postará o displej. Hoci by sme vás znovu radi videli, boli by sme oveľa radšej, ak by ste už ďalšiu opravu nepotrebovali. :)

 
 
Najčastejšie problémy na iPhone 5/5S

iPhone 5 a iPhone 5s

Pri známych modeloch od Apple iPhone 5 a iPhone 5s časom používania nastáva najčastejší problém s tlačidlami – najmä Home buttonom, zapínacie tlačidlo a tlačidlá hlasitosti. Jeho výmena je však jednoduchá a problémy odstráni rýchlo a bez vedľajších poškodení. Ďalším problémom býva nefunkčné slúchadlo, mikrofón, reproduktor, ale rovnako častým problémom je nabíjanie . Ak telefón nenabíja, oprava býva vykonaná výmenou nabíjacieho konektora, alebo výmenou batérie. Na iPhone 5/5S sa realizuje do 30min. Výmena rozbitého displeja, alebo prasknutej (rozbitej) dotykovej plochy prebieha výmenou LCD kompletu, ktorého súčasťou je displej, rám a dotyková plocha. Doba opravy daných závad sa realizuje na počkanie.