Servis a oprava iPhone 5 | mobilovo.sk

 
 

0907 615 888

 
 
Mobilovo_banner_650x335px_Nahradne_diely_1.jpg Mobilovo_banner_650x335px_v2.png mobilovo_nivo.png obrazok_do_slidera_mobilovo.jpg
 
 
 
 

Servis iPhone 5

 

Koľko stojí oprava vášho iPhone 5? Cena opravy závisí od toho, či ide o jednoduchší úkon, alebo musíme prísť na koreň nejakej záhade. Najčastejšie dôvody na opravu iPhone 5 sú nehody a pády. Problémy spôsobuje aj prašné alebo príliš vlhké prostredie. No niekedy ani neviete prečo a zariadenie prestane fungovať tak, ako má.

 

Nefunkčná wifi, problémy s kamerou, nefunkčné tlačidlá. Váš iPhone sa zrazu sám od seba vypína alebo sa už ani nechce zapnúť. Je množstvo situácií, kedy vám vieme pomôcť.

 

Oprava iPhone displeja alebo krytu: Máte pokazený, prasknutý či úplne rozbitý displej alebo zadný kryt? Nereaguje vám dotyková plocha? Nasleduje expresná oprava alebo výmena skla iPhone 5, prípadne nasadenie nového krytu.

Výmenu rozbitého displeja iPhone 5 zrealizujeme v cene 49€ s DPH.

 

Problémy s nabíjaním či batériou: Možno sa váš iPhone nechce nabíjať. Možno máte slabú batériu, ktorá sa príliš rýchlo vybije. V takomto prípade jednoducho buď opravíme nabíjací konektor, alebo vymeníme pokazenú batériu.

 

Pokazené audio: Môže sa stať, že počas vašich hovorov slabo počujete druhú stranu, alebo ona počuje slabo vás. Najskôr slúchadlo a mikrofón prečistíme. Ak to nepomôže, vymeníme chybný komponent a zvuk bude znovu čistý. Hapruje vám audio konektor pre slúchadlá? Aj s tým si poradíme.

 

Výmena tlačidiel: V prípade pokazených tlačidiel zapínania či hlasitosti, naši technici nefunkčné tlačidlo vymenia a bez problémov pracuje ako nové.

 

Nižšie nájdete najbežnejšie opravy, ktoré realizujeme pri iPhone 5. Všetky uvedené ceny opráv sú konečné, vrátane originálnych náhradných dielov od Apple a ich výmeny za poškodené súčiastky. Máte záujem o expresnú opravu? Kontaktujte nás na 0907 615 888.

 
 
Ceny opráv zariadenia iPhone 5

Rozbitý displej

49€

Rozbitá dotyková plocha

49€

Tlačidlo zapínania

30€

Nabíjací konektor

25€

Slúchadlo

25€

Mikrofón

30€

Zadný kryt

65€

Batéria

25€

Sim čítač

info

Zadná kamera

30€

Predná kamera

25€

Reproduktor

30€

Tlačidlo hlasitosti

30€

Oxidácia -prečistenie

20-40€

Vibrovanie

25€

Nefunkčné Wi:Fi

40€

Diagnostika

0€

Stredové tlačidlo

20€

Prehratie softvéru

15€

Vypadáva signál

info

Stredný kryt

info

Záloha dát

15€

USB konektor

25€

Audio Jack konektor

25€

 

 
 
 
 

Ako ochrániť váš mobil pred ďalším poškodením?

Keďže je telefón po našom zákroku opäť ako nový, myslite na to, ako ho ochrániť pred ďalšími pádmi a škrabancami. Kvalitné obaly na iPhone, ako sú napr. Spigen, dokonale obrnia jeho zadný kryt. Ochranné sklo na iPhone sa zase postará o displej. Hoci by sme vás znovu radi videli, boli by sme oveľa radšej, ak by ste už ďalšiu opravu nepotrebovali. :)

 
 
Najčastejšie problémy na iPhone 5/5S

iPhone 5 a iPhone 5s

Pri známych modeloch od Apple iPhone 5 a iPhone 5s časom používania nastáva najčastejší problém s tlačidlami – najmä Home buttonom, zapínacie tlačidlo a tlačidlá hlasitosti. Jeho výmena je však jednoduchá a problémy odstráni rýchlo a bez vedľajších poškodení. Ďalším problémom býva nefunkčné slúchadlo, mikrofón, reproduktor, ale rovnako častým problémom je nabíjanie . Ak telefón nenabíja, oprava býva vykonaná výmenou nabíjacieho konektora, alebo výmenou batérie. Na iPhone 5/5S sa realizuje do 30min. Výmena rozbitého displeja, alebo prasknutej (rozbitej) dotykovej plochy prebieha výmenou LCD kompletu, ktorého súčasťou je displej, rám a dotyková plocha. Doba opravy daných závad sa realizuje na počkanie.