Servis a oprava iPhone 6 Plus | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
 
 

Servis iPhone 6 Plus

Koľko stojí oprava vášho iPhone 6 Plus? Cena opravy závisí od toho, či ide o jednoduchší úkon, alebo musíme prísť na koreň nejakej záhade. Najčastejšie dôvody na opravu iPhone 6 Plus sú nehody a pády. Problémy spôsobuje aj prašné alebo príliš vlhké prostredie. No niekedy ani neviete prečo a zariadenie prestane fungovať tak, ako má.

 

Nefunkčná wifi, problémy s kamerou, nefunkčné tlačidlá. Váš iPhone sa zrazu sám od seba vypína alebo sa už ani nechce zapnúť. Je množstvo situácií, kedy vám vieme pomôcť.

 

Oprava iPhone displeja alebo krytu: Máte pokazený, prasknutý či úplne rozbitý displej alebo zadný kryt? Nereaguje vám dotyková plocha? Zobrazujú sa vám na displeji fľaky či iné anomálie? Nasleduje expresná oprava alebo výmena skla iPhone 6 Plus, prípadne nasadenie nového krytu.

Výmenu rozbitého displeja iPhone 6 Plus realizujeme v cene s originálnym displejom :

Cena 85 EUR prasknutá dotyková plocha- zobrazovacia jednotka stále funkčná

Cena 95  EUR v prípade, že zobrazovacia jednotka je nefunkčná. (napr displej zle zobrazuje – preblikuje, zobrazuje čiary, žltá škvrna a iné ... )

 

CENY OPRÁV SÚ KONEČNÉ VRÁTANE PRÁCE A DPH.

 

Problémy s nabíjaním či batériou: Možno sa váš iPhone nechce nabíjať. Niekedy sa telefón pri nabíjaní nerozsvieti. Možno máte slabú batériu, ktorá sa príliš rýchlo vybije. V takomto prípade jednoducho buď opravíme nabíjací konektor, alebo vymeníme pokazenú batériu.

 

Pokazené audio: Môže sa stať, že počas vašich hovorov slabo počujete druhú stranu, alebo ona počuje slabo vás. Najskôr slúchadlo a mikrofón prečistíme. Ak to nepomôže, vymeníme chybný komponent a zvuk bude znovu čistý. Hapruje vám audio konektor pre slúchadlá? Aj s tým si poradíme.

 

Nižšie nájdete najbežnejšie opravy, ktoré realizujeme pri iPhone 6 Plus. Všetky uvedené ceny opráv sú konečné, vrátane originálnych náhradných dielov od Apple a ich výmeny za poškodené súčiastky. Máte záujem o expresnú opravu? Kontaktujte nás na 0907 615 888.

 
 
Ceny opráv iPhone 6 plus

Výmena LCD a dotykovej plochy

85€

Výmena LCD a dotykovej plochy

95€

Tlačidlo zapínania

45€

Nabíjací konektor

35€

Slúchadlo

30€

Mikrofón

35€

Zadný kryt

90€

Batéria

35€

Sim čítač

info

Zadná kamera

40€

Predná kamera

30€

Reproduktor

30€

Tlačidlo hlasitosti

45€

Oxidácia -prečistenie

40-60€

Vibrovanie

40€

Nefunkčné Wi:Fi

60€

Diagnostika

0€

Stredové tlačidlo

35€

Prehratie softvéru

15€

Vypadáva signál

info

Stredný kryt

info

Záloha dát

od 15€

USB konektor

35€

Audio Jack konektor

35€

 

 
 
 
 

Ako ochrániť váš mobil pred ďalším poškodením?

Keďže je telefón po našom zákroku opäť ako nový, myslite na to, ako ho ochrániť pred ďalšími pádmi a škrabancami. Kvalitné obaly na iPhone, ako sú napr. Spigen, dokonale obrnia jeho zadný kryt. Ochranné sklo na iPhone sa zase postará o displej. Hoci by sme vás znovu radi videli, boli by sme oveľa radšej, ak by ste už ďalšiu opravu nepotrebovali. :)