Blog

 
 

0907 615 888

 
 
 
Úvod > Blog
 

Kde a ako výhodne predať nepoužívaný telefón

výkup telefónov

 

Možno ste si pod stromčekom aj vy našli nový mobil. Prípadne ste ho už dávnejšie dostali ako darček alebo ho vyfasovali v práci. Tak či onak, ten starší telefón už dlhšie nepoužívate. V šuplíku ale stráca svoju hodnotu každým dňom. Práve preto pre vás máme niekoľko nápadov, ako ho speňažiť. Prezradíme vám aj pár tipov, čo urobiť, aby ste ho predali za čo najlepšiu cenu, a tiež kedy sa vám oplatí ho pred predajom opraviť.

 

Celý článok...
 

Pokazené audio telefónu. Môže za to mikrofón, slúchadlo alebo reproduktor?

pokazené audio

 

Mnoho mobilov začne mať po istom čase problémy so zvukom. Možno je aj ten váš jedným z nich. Nefunkčný mikrofón, pokazené slúchadlo či poškodený reproduktor. Viete ale, čo konkrétne nefunguje správne? Načo vám táto informácia vlastne bude? Čím lepšie popíšete problém, tým presvedčivejšie sú vaše argumenty pri reklamovaní telefónu.

 

Celý článok...
 

Máte bolesti krčnej chrbtice? Môže to spôsobovať váš mobilný telefón

oprava telefónu

 

Nech kráčate ulicou, veziete sa v autobuse alebo sedíte na lavičke, vždy vás obklopuje množstvo ľudí. A čo robia? Väčšina z nich je zahĺbená do mobilov. Horšie však je, že takmer každý z nich má hlavu sklonenú v uhle nemilosrdnom pre jeho krčnú chrbticu. Ste aj vy jedným z nich? Zoznámte sa s tzv. syndrómom smskového krku. Napriek názvu sa táto diagnóza dnes spája skôr s internetom a ďalšími aplikáciami. Pozrite sa na 3 účinné spôsoby, ako sa jej dá zbaviť.

 

Celý článok...
 

Kedy sa oplatí telefón opraviť a kedy si radšej kúpiť nový

oprava telefónu

 

Cítite nadšenie i zvedavosť. Pomaly a opatrne otvárate krabičku. A tam leží. Nový, nepoškvrnený. Ruka sa vám chveje, keď sťahujete plastovú fóliu z obrazovky. Podržíte tlačidlo, celý sa rozžiari. Je to láska na prvý pohľad. Tvorcovia tureckých telenoviel by si želali stvárniť taký moment! Ale nastane zvrat. Pád na zem či do vody. Alebo sa jedného dňa vypne a už nejde zapnúť. Zachránite ho alebo si zaobstaráte nový? Dnes vám vysvetlíme, kedy sa vám oplatí bojovať.

 

Celý článok...
 

4 spôsoby, ako obrniť váš mobilný telefón

obal na telefón

 

Nástrahy číhajú na váš mobil spoza každého rohu. Šmykne sa vám a zrazu je na tvrdej zemi či dokonca vo vode. Bum! Roztrieštený displej. Prehnutý zadný kryt. Rozbité tlačidlá. Vyskratovaná základná doska. Ako ho chrániť, aby bol v bezpečí? Predtým, ako ho zabalíte do bublinkovej fólie či vzduchotesného vrecka, pozrite si naše 4 jednoduché, ale účinné tipy na ochranu vášho iPhonu, Samsungu, Huawei, LG či iného smartfónu.

 

Celý článok...
 

“Padol mi mobil do vody! Čo robiť?”

poliaty telefón

 

Umývali ste riad? Boli ste na pive s kamarátmi? Alebo ste len išli na záchod? Zrazu sa váš mobil ocitol vo vode, a to ste sa ani nešli kúpať. Nebojte sa, stále ste na tom lepšie, ako keby sa váš smartfón či iPhone ocitol v bazéne alebo v slanej morskej vode. Takže nenariekajte a do akcie. Čo presne urobiť, keď vám padne mobil do vody? Vykašlite sa na mýty a legendy. Nasledujte náš jednoduchý postup.

 

Celý článok...
 

Obnova dát z pokazeného mobilu. Zachráňte svoje údaje a spomienky

rozbitý telefón

 

Rodinná foto z dovolenky v Taliansku, selfie so Sochou slobody či video vášho labradora, keď bol ešte šteniatko. Odkedy ste si kúpili nový mobil, pravdepodobne aj vy robíte oveľa viac fotiek a videí, než na svojom bývalom telefóne. No stačí chvíľka neopatrnosti alebo hlúpa náhoda a všetky spomienky sú fuč. Len kvôli tomu, že sa vám mobil vyšmykol z ruky. Navyše ste stratili aj všetky kontakty, dokumenty a iné súbory. Hneváte sa sám na seba? Dosť bolo sebaľútosti! Dobrá správa je, že v drvivej väčšine ich viete dostať späť. Ukážeme vám ako.

 

Celý článok...