Oprava mobilov na počkanie Bratislava | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 


 
 


RÝCHLA OPRAVA A SERVIS MOBILOV BRATISLAVA

 

Máte problém s mobilom? Nech už vám spadol, prestal správne fungovať, alebo ste dokonca rozbili displej, nemajte obavy. Prineste k nám svoj iPhone, Samsung, Sony či iný smartfón, postaráme sa o rýchlu opravu vášho telefónu. Kontaktujte nás na tel. č. +421 907 615 888 alebo na info@mobilovo.sk a dohodnite si expresnú opravu mobilu na počkanie.

 

Akýkoľvek poškodený diel vymeníme za nový (autorizovaný k vašej značke a modelu). Máte tak istotu, že bude zariadenie fungovať tak dobre, ak nie lepšie, ako pred nehodou. Nový, žiarivý displej bez škrabancov a prasklín či batéria, ktorá vydrží ako nová. Všetky možnosti opráv, ktoré vieme zabezpečiť, uvidíte vopred na internete aj s cenou. Veľa problémov viditeľných voľným okom si tak ľahko diagnostikujete aj sami. Prídeme k vám alebo nás navštívte vy. Čoskoro odídete spokojný aj s opraveným telefónom.

 

Poskytujeme rýchly, spoľahlivý a kvalitný servis a opravy mobilov značiek Apple iPhone, Samsung, HTC, Sony Xperia, LG, Nokia, Huawei, Lenovo, Prestigio, Xiaomi a Microsoft. Používame originálne (OEM) diely so zárukou na diel aj servisný úkon.

Expresnú opravu a servis mobilov zabezpečíme priamo v Bratislave.