Oprava vášho mobilu Huawei | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 

Oprava Huawei telefónov

Potrebujete opraviť váš rozbitý alebo poškodený Huawei? Náš servis Huawei mobilov sa skladá z dôkladnej diagnostiky problému a jeho opravy, prípadne výmeny nefunkčných častí mobilu. Originálne náhradné diely sú samozrejmosťou. Nájdite si svoj typ telefónu a zistite, aké najčastejšie problémy riešime:

 
 


 
 

Oprava vášho mobilu Huawei

Svoj mobil nosíte všade, kam sa pohnete a nehody sa jednoducho stávajú. Rozbitý displej či pokazená batéria? Vymeníme. Vypadáva vám mikrofón, alebo sa vám dokonca bez varovania vypína telefón? Radi ho opravíme. Nech už ide o problém s nabíjaním, kamerou, poškodeným krytom alebo nefunkčným displejom, náš profesionálny tím sa postará o váš telefón Huawei.

 

V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť opravu telefónu na počkanie v Bratislave. Ozvite sa nám na tel. č. +421 907 615 888.

 
 

Nadupané mašinky za výbornú cenu

Ak ste majiteľom mobilného telefónu značky Huawei, ako by ste túto značku charakterizovali? Čo vás presvedčilo, aby ste dali prednosť menej zvučnému menu? Aj keď v súčasnosti to už nie je celkom pravda. Pred časom prekvapil kritiku aj užívateľov model Ascend P6, dnes kraľuje rebríčku predajnosti model P8 či jeho okresaná verzia P8 Lite.

 

Výborné parametre, kvalitná hliníková konštrukcia vrcholných modelov a hlavne cena, ktorá výrazne konkuruje drahším modelom zvučných značiek. O to viac zamrzí, ak sa niečo pokazí nie vašou vinou. Pretože smartfóny nečelia iba hrozbe pádu a prasknutého displeja, ako si mnoho zákazníkov myslí. To, že osadíte telefón do pevného zatváracieho krytu ešte neznamená, že bude fungovať ako nový stále. Dobre, možno bude displej bez škrabanca, ale existuje mnoho vecí, ktoré sa pokazia takmer sami od seba. Ako príklad možno uviesť:

  • Všetky reproduktory
  • Hardwarové tlačidlá
  • Softvérové chyby

 

Našťastie to nie je to nič, s čím by sme vám nevedeli pomôcť!