Púzdra a obaly na mobil

 
 
 

0907 615 888

 
 
Reklamné okno
 
 
 
Úvod > Príslušenstvo eshop > Púzdra a obaly na mobil
 


 
 
Ako ochrániť váš mobil pred pádmi a škrabancami

Nechcené pády, rozliate nápoje či iné nehody. Chcete ochrániť váš mobil za každých okolností? V našom e-shope nájdete odolné obaly na telefón s čistým dizajnom, či už ide o kryty na iPhone, Samsung, Huawei alebo iné značky.

 

žiaden prasknutý displej alebo rozbitý zadný kryt. Vyberte si spomedzi elegantných čiernych, bielych či priehľadných krytov na telefón. Obaly na iPhone objavíte dokonca aj v jemných pastelových farbách.

 

Ak hľadáte funkčné a lacné obaly na mobil, aj také nájdete v našej ponuke. Ak však túžite po kvalite bez kompromisov, odporúčame vám puzdrá na telefón Spigen. Už roky vyrábajú kryty na Samsung, iPhone i ďalšie značky, všetky z veľmi odolných materiálov.

 

Spoločnosť Spigen sa snaží prispôsobiť extra pevný materiál tak, aby boli kryty čo najtenšie a zároveň dokonale chránili váš mobil. Dlhoročný vývoj je zárukou prémiovej kvality. Novšie obaly využívajú technológiu Air-Cushion. Vzduchové vankúšiky, ktoré sa nachádzajú po okrajoch puzdra na mobil Spigen, ochránia váš telefón aj v tej najkritickejšej chvíli.

 

Vode odolné kryty na mobil sú trochu robustnejšie, no napriek tomu sa dobre držia. Obal vám vôbec neprekáža. Zato vďaka nemu telefón prežije aj kuriózny pád do nápoja, do bazéna či do toalety.

 

Náš tip:

Pre extra ochranu vám môžeme na displej nalepiť i tvrdené sklo. Toto ochranné sklo zabraňuje poškriabaniu či rozbitiu displeja, a pritom vôbec neovplyvňuje jeho funkciu.