Servis PC a Notebook

 
 
 

0907 615 888

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 


 
 
Oprava a servis vášho počítača, notebooku alebo MacBooku

 

Máte príliš pomalý počítač alebo váš verný notebook už neposlúcha ako predtým? Nefunkčné internetové pripojenie. Frustrácia z nekonečného načítavania programov. Batéria notebooku, ktorá sa príliš rýchlo vybíja. Počítač, ktorý sa sám od seba vypína. Všetky tieto problémy znepríjemňujú váš každodenný život. Obzvlášť, keď potrebujete pracovať alebo odovzdať dôležité zadanie. Ale každý problém má svoje riešenie.

 

V prvom rade potrebujete zistiť, čo sa s vaším počítačom deje. Pomôžeme vám s diagnostikou a odporučíme vám ďalšie kroky. Možno postačí softvérové vyčistenie alebo reinštalácia systému. Ak však ide o komplexnejší problém, bude nutná hlbšia diagnostika. Pri opravách a modernizácii notebooku alebo PC, odborne meníme pokazené súčiastky, aby sa vám vrátil ako nový.

 

Naši šikovní technici sa najčastejšie starajú o opravu notebookov a Apple MacBookov, ale z času na čas aj o stolový počítač. Každý jeden prípad je pre nás výzva, s ktorou sa radi popasujeme. Pracujeme rýchlo a spoľahlivo. Ak máte záujem, môžete využiť našu službu expresnej opravy priamo u vás. Informujte sa na tel. č. 0907 615 888.

 

 

VYBERTE SI Z NAŠICH SLUŽIEB

 

Základná alebo komplexná diagnostika

 

Ak máte akýkoľvek problém s notebookom alebo počítačom, vždy sa snažíme odhaliť jeho príčinu. Následne vám odporučíme optimálne riešenie.

 

 

Údržba a čistenie hardvéru i softvéru

 

Pravidelnou údržbou a čistením dosiahnete dlhšiu životnosť vášho PC i notebooku. Štandardným používaním zariadenia sa do jeho vnútra dostáva prach a špina. Aby sme predišli poškodeniu komponentov, je vhodné hardvér pravidelne čistiť.

 

Softvér si taktiež zaslúži starostlivosť. Pri bežnej práci s notebookom či počítačom sa môžu niektoré nastavenia rozladiť. Môže sa spomaliť operačný systém a programy nemusia pracovať úplne správne. Riešením je urobiť softvérovú údržbu zariadenia. Softvérové čistenie pomáha aj v prípade, že máte zavírený počítač.

 

 

Reinštalácia systému so zálohou dát alebo bez nej

 

Jeden z najčastejších servisných zásahov. Ak sa počítač alebo notebook spomalí do takej miery, že bežné prečistenie systému nepomôže, prípadne vám už nejde ani zapnúť, optimálnym riešením je kompletná reinštalácia operačného systému.

 

Môžete si vybrať, či máte záujem o zálohu dát, ktoré po zákroku nakopírujeme späť, alebo chcete všetky údaje vymazať. V tomto prípade sa vám počítač vráti v stave, ako keď ste ho kúpili.

 

 

Modernizácia a výmena komponentov

 

Máte vyššie nároky na váš notebook či PC? Či už potrebujete viac operačnej pamäte, výkonnejší hard disk alebo rýchlejší procesor, vieme vám pomôcť. Odborne vymeníme staršie komponenty za nové. Vymeniť vám vieme aj vstavanú batériu notebooku, ktorá je pre bežného používateľa ťažko vymeniteľná. Poraďte sa s nami, akým spôsobom modernizovať vaše zariadenie.

 

 

Ďalšie služby nášho PC servisu

 

Pripojíme vás na internet – kompletne zapojíme a nakonfigurujeme vaše pripojenie na internet. Nech už ide o mobilné pripojenie notebooku do siete alebo o pevné pripojenie doma či v kancelárii.

 

Nastavíme vám iCloud účet – ak potrebujete väčší úložný priestor mimo vášho pevného disku, pomôžeme vám zriadiť iCloud účet a vysvetlíme vám, ako s ním pracovať.

 

Nastavíme vám účet v App Store alebo Google Play – ak chcete využívať svoj smartfón, iPhone či iPad naplno, naučíme vás, ako aplikácie hľadať, sťahovať, aktualizovať a pod.