Servis a oprava iPhone 6 | mobilovo.sk

 
 
 

0907 615 888

 
 
 
 

Servis iPhone 6

 

Koľko stojí oprava vášho iPhone 6? Cena opravy závisí od toho, či ide o jednoduchší úkon, alebo musíme prísť na koreň nejakej záhade. Najčastejšie dôvody na opravu iPhone 6 sú nehody a pády. Problémy spôsobuje aj prašné alebo príliš vlhké prostredie. No niekedy ani neviete prečo a zariadenie prestane fungovať tak, ako má.

 

Nefunkčná wifi, problémy s kamerou, nefunkčné tlačidlá. Váš iPhone sa zrazu sám od seba vypína alebo sa už ani nechce zapnúť. Je množstvo situácií, kedy vám vieme pomôcť.

 

Oprava iPhone displeja alebo krytu: Máte pokazený, prasknutý či úplne rozbitý displej alebo zadný kryt? Nereaguje vám dotyková plocha? Zobrazujú sa vám na displeji fľaky? Nasleduje expresná oprava alebo výmena skla iPhone 6, prípadne nasadenie nového krytu.

Výmenu rozbitého displeja iPhone 6 realizujeme v cene s originálnym displejom :

Cena 60 EUR prasknutá dotyková plocha- zobrazovacia jednotka stále funkčná bez poškodenia

Cena 70  EUR v prípade, že zobrazovacia jednotka je nefunkčná (poškodená ako napr. displej zle zobrazuje – preblikuje, zobrazuje čiary, žlté a iné fľaky na LCD) a rovnako pri neoriginálnom náhradnom LCD displeji

 

CENY OPRÁV SÚ KONEČNÉ VRÁTANE PRÁCE A DPH.

 

Problémy s nabíjaním či batériou: Možno sa váš iPhone nechce nabíjať. Niekedy sa telefón pri nabíjaní nerozsvieti. Možno máte slabú batériu, ktorá sa príliš rýchlo vybije. V takomto prípade jednoducho buď opravíme nabíjací konektor, alebo vymeníme pokazenú batériu.

 

Pokazené audio: Môže sa stať, že počas vašich hovorov slabo počujete druhú stranu, alebo ona počuje slabo vás. Najskôr slúchadlo a mikrofón prečistíme. Ak to nepomôže, vymeníme chybný komponent a zvuk bude znovu čistý. Hapruje vám audio konektor pre slúchadlá? Aj s tým si poradíme.

 

Nižšie nájdete najbežnejšie opravy, ktoré realizujeme pri iPhone 6. Všetky uvedené ceny opráv sú konečné, vrátane originálnych náhradných dielov od Apple a ich výmeny za poškodené súčiastky. Máte záujem o expresnú opravu? Kontaktujte nás na 0907 615 888.

 
 
Ceny opráv zariadenia iPhone 6

Výmena dotykovej plochy

60€

Výmena LCD + dotyková plocha

70€

Tlačidlo zapínania

39€

Nabíjací konektor

35€

Slúchadlo

25€

Mikrofón

35€

Zadný kryt

75€

Batéria

34€

Sim čítač

info

Zadná kamera

25€

Predná kamera

25€

Reproduktor

30€

Tlačidlo hlasitosti

39€

Oxidácia -prečistenie

20-40€

Vibrovanie

39€

Nefunkčné Wi:Fi

60€

Diagnostika

0€

Stredové tlačidlo

30€

Prehratie softvéru

15€

Vypadáva signál

info

Stredný kryt

info

Záloha dát

od 15€

USB konektor

35€

Audio Jack konektor

35€

 

 
 
 
 

Ako ochrániť váš mobil pred ďalším poškodením?

Keďže je telefón po našom zákroku opäť ako nový, myslite na to, ako ho ochrániť pred ďalšími pádmi a škrabancami. Kvalitné obaly na iPhone, ako sú napr. Spigen, dokonale obrnia jeho zadný kryt. Ochranné sklo na iPhone sa zase postará o displej. Hoci by sme vás znovu radi videli, boli by sme oveľa radšej, ak by ste už ďalšiu opravu nepotrebovali. :)

 
 
Vypovedal vám službu Apple iPhone 6?

 

Taká situácia dokáže nahnevať, otráviť celý deňskomplikovať život pracovný i súkromný.

Stačí, keď prestane fungovať tlačidlo na zapnutie, nereaguje na dotyky, nepočuť druhú stranu pri hovore, nenabíja sa.

Nastáva stres a panika a neviete si rady. Zdá sa vám, že ste na celý problém zostali sami a na nový sa vám rozhodne ďalšie peniaze vyhadzovať nechce.

 

Pohodlne sa usaďte, dajte si kávičku a kontaktujte Apple iPhone 6 oprava a servis mobilov Bratislava - Nové Mesto